Aihe

Aloita uusi keskustelu
Olet kirjautunut nimellä Kirjaudu ulos Muuta tietojasi
Remppamies
Remppamies

Kylpyhuoneeseen muovimatto vanhan kaakelin päälle

Ajattelin uudistaa kylpyhuonetta ja tällainen ajatus tuli mieleeni. Jos laittaisin vanhan kaakelin päälle muovimaton, niin onnistuisiko, eli olisiko toimiva ratkaisu? Olen löytänyt sopivan maton jo, mutta voisiko tästä aiheutua mitään haittaa esim. kosteuden suhteen.
0 ääntä

Ei vielä vastauksia!


mainos
SolarVenti-aurinkopaneelit

Aurinkoilmakeräin: Puhaltimella raikasta, kuivaa ja lämmintä ilmaa taloon. Toimii täysin auringon energialla ilman käyttökustannuksia. Hybridimalli: Lämmintä ilmaa & lämmintä vettä samasta kerääjästä.

Katso lisätietoja täältä.

Valmistalot vaivattomasti

Vasara hukassa eikä aikaa rakentamiselle? Toimitamme Teille muuttovalmiin, yksilöllisesti sisustetun kodin korkeatasoisilla varusteilla.

Lue lisää...

Maalämpöpumput nyt kosketusnäytöllä

Nyt ei enää tarvitse painella erilaisia näppäimiä vaan Nereus-maalämpöpumppujen säädöt ja asennukset tapahtuvat kätevästi suoraan 7" kosketusnäytöltä. Tämän yksinkertaisempaa käyttö ei voi enää olla!

Lue lisää

Älykästä lämmönsäätöä ja kodinohjausta

Ouman tarjoaa älykkäät ja helppokäyttöiset automaatio ja ohjausjärjestelmät niin kodin kuin vapaa-ajan asunnon tarpeisiin. Mukavuutta, turvallisuutta ja energiansäästöä!

Lisää kotiautomaatiosta ja lämmönsäädöstä...

mainos
mainos
mainos
mainos
mainos
mainos

Suomela ilmestyy myös Ruotsissa, Tanskassa ja Norjassa